MÖBLER / Skåp & hyllor / Soffbord med metallhylla 11698006
nr 1169 8006
Soffbord med metallhylla
+ Telefonhylla, 1950-tal, längd: 65 cm, djup: 39 cm, höjd: 62 & längd: 40, djup: 24, höjd: 21
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:16:57
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr