MÖBLER / Skåp & hyllor / Soffbord med metallhylla 11698006

nr 1169 8006

Soffbord med metallhylla

+ Telefonhylla, 1950-tal, längd: 65 cm, djup: 39 cm, höjd: 62 & längd: 40, djup: 24, höjd: 21

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 mars 2018
kl 19:16:57